Milli Takımda El Ele...

Hamdi Yıldırım - 5 Nisan 2011 Tarihli Köşe Yazısı

Arhavi’nin yetiştirdiği spor adamlarından Hamdi Yıldırım ile Ayhan Çağ

Büyük Bayanlar Milli Takımının başarısı için Milli Takımda ter döküyorlar.

Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç tarafından Büyük Bayanlar Milli Takım Teknik Direktörlüğüne getirilen Arhavili Milli Boksör, Antrenör Hamdi Yıldırım ve Arhavi Boksunun başarılı Antrenörü Ayhan Çağ Milli Takımda birlikte başarı için el ele verdiler.

Şubat ayında Erzurum’ da başlayan 2011 yılı kampıyla sezona başlayan Bayanlar Milli Takımı, Mersin kampıyla çalışmalarına devam ediyor.

Arhavi Boksunun kurucularından Hamdi Yıldırım; Milli takım Teknik direktörlüğü

onurlu ve şerefli bir görev. Bu görevi yine Arhavi Boksu için beraber mücadele ettiğimiz Ayhan Çağ hocamızla birlikte yürütmenin ayrı anlamı var. Beraberce bilgi ve birikimimizi

Milli Takımın başarısı için aktarmaya çalışıyoruz.

. Uluslar arası Turnuvalarla güçlendireceğimiz boksörlerimizi Ekim ayında zorlu Avrupa Şampiyonası bekliyor. Asıl hedefimiz ise 2012 Dünya Şampiyonası ve 2012 Londra Olimpiyatlarıdır. Bayanlar boksu olimpiyatlarda ilk defa temsil edilecek. Bu nedenle bokstaki ilk altın madalyayı ülkemize getirmek için çalışacağız. Boksta gözlerimizi açtığımız Arhavi’nin bizler için önemi büyüktür.

Arhavi boksunun uzun süre antrenörlüğünü yapan ve birçok başarı kazandıran Milli Antrenör Ayhan Çağ; uzun zamandır bazı nedenlerle Milli Takımlarda görev yapmamıştım. Ancak Hamdi Hocanın göreve gelmesiyle birlikte çalışma imkânı bulacağız. Birbirimizi çok iyi tanımamız bir avantaj olacaktır. Birlikte Milli Takımda Arhavi’yi de temsil etmiş oluyoruz. Hedefimiz Milli Takımımıza Madalyalar kazandırmaktır.

0 # Ali İmdat ÖZÇAKMAK 2011-04-06 14:55
Altın çamura da düşse yine altındır. Altını metelik değeri ile nitelendirenler in dikkatlerine sunulur...
Cevap | Alıntı | Alıntı

Bu Haberi Paylaş

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

busy