Neden Samsun, Neden Melek Erkan ?


Hamdi YILDIRIM - 20.12.2008 - ArhaviSitesi Yayın Grubu Köşe Yazarı
Arhavi spor alt yapısından yetişen Melek Erkan Avrupa Gençler Boks Şampiyonasında güçlü rakiplerini yenerek ikinci olmuştur. Finalde şampiyonanın en iyi boksörü seçilen Rus boksöre 3 sayı farkla yenilmesi onunda çok iyi bir yerde olduğunu göstermektedir.Melek bu duruma gelirken her yanlış hareketinde ayağına basılarak doğru Yolda yürümesi sağlanmıştır. Alabileceği en iyi eğitim verilmiştir.
Sevgiden asla mahrum edilmeyip ona baba ve annesinin şefkati verilerek en büyük motivasyon sağlanmıştır.Arhavisporun Melekle gurur duyması ve onu sahiplenmesi güzel, Ancak onu yetiştiren yine Arhavi sporun bağrından çıkan ve geçmişi başarılarla dolu olmasına rağmen hiçbir gayri sportmenliği bulunmayan hocasının isminin yazılmaması, bir resminin bile olmayışı sadece melekle gurur duyulması çok üzücü ve düşündürücüdür .

Melek Erkan benim Arhavi’den bir dünya şampiyonu hayalimin ve hedefimin bir parçasıdır ve kendi istediği için, bana inandığı için samsundadır.

Arhavi sporun verdiği emeklere teşekkür etmek benim görevimdir , her olayın iyi tarafına bakmak ta karakterimdir ancak bu demek değildir ki ben haksız karşımdakiler haklıdır. Arhavi spordan ayrılmamda bende dahil olmak üzere herkesin hatası vardır. Ancak sadece suçlu benmişim gibi göstermek ve hareket etmek yanlıştır ve kasıtlıdır.

Dünyanın en büyük devleti Amerikanın Başkanı bile hata yapıyor. Biz her şeyi yaptık ama o gitti demek, 40 yıldır yaşadığı büyük bir şehirden ve çevresinden ayrılarak artık Arhavi’de ölmek hedefindeki bir insana yapılan en büyük iftiradır. Hiç mi Arhavi spor yönetiminin yanlışı yok. Bu yanlışları burada yazmanın bir anlamı ve yararı yok. Her türlü olumsuzlukları geride bırakalım. Arhavi sporu her zaman kalbimizde de yaşatarak hep ileriye bakalım. Bir teknik adam olarak Arhavi boksuna verebileceğim her türlü yardıma hazır olduğumu ifade etmek istiyorum. Bu başarıyı ve bundan sonraki muhtemel başarıları Hep birlikte özümseyelim ve kutlayalım, hakkı olana da hakkını verelim.

Saygılarımla...

Hamdi YILDIRIM

 Bu Haberi Paylaş

Yorumlar (0)Add Comment

Yorum yaz
daha küçük | daha büyük

busy

Yeni Haber:
Eski Haberler: